Львівський портал

Українська делегація зустрілася в Давосі з Кушнером і Віткоффом. Деталі

Українська делегація в Давосі провела зустрічі з представниками американських інвесторів, прем’єр-міністрами Норвегії та Катару, а також з американськими переговірниками Джаредом Кушнером і Стівом Віткоффом. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Рустем Умєров.

Разом із Давидом Арахамією та Олександром Камишіним українська делегація провела зустрічі з представниками BlackRock – однієї з найбільших американських інвестиційних компаній, яка залучена до планів відбудови та економічного відновлення України.

За словами Умєрова, він також мав переговори з прем’єр-міністрами Норвегії та Катару.

Окремо відбулася зустріч з американськими партнерами – Джаредом Кушнером і Стівом Віткоффом.

Під час переговорів обговорювали економічний розвиток, відновлення України після війни та безпекові гарантії. Партнерів поінформували про чергові російські обстріли цивільної інфраструктури, зокрема ситуацію в Києві, де через удари мільйони людей залишилися без світла та тепла.

Нагадаємо, що 17 січня українська делегація у складі секретаря РНБО Рустема Умєрова, керівника Офісу президента Кирила Буданова та голови парламентської фракції «Слуга народу» Давида Арахамії прибула до США для зустрічі з американською командою.

Раніше повідомлялося, що метою візиту української команди до Флориди є доопрацювання домовленостей про гарантії безпеки та економічне процвітання України з американськими партнерами.

Вже 19 січня стало відомо, що українська та американська сторони погодилися продовжити роботу на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі.

До того ж президент США Дональд Трамп заявив, що зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським у Давосі.



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2026-01-22 11:16:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин