На трасі Стрий – Тернопіль зіткнулися мікроавтобус і мінівен: загинув водій легковика

На Львівщині вранці 17 грудня сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода за участі мікроавтобуса та мінівена. Від отриманих травм водій легкового автомобіля помер у лікарні. Про це Львівському порталу повідомили в поліції Львівщини.
За даними правоохоронців, аварія трапилася на трасі Стрий – Тернопіль у селі Угерсько Стрийського району. Автомобіль Peugeot Partner, за кермом якого перебував 35-річний мешканець Самбірського району, зіткнувся з мікроавтобусом Mercedes-Benz Sprinter, яким керував 50-річний житель Івано-Франківської області.
Унаслідок ДТП водій мінівена зазнав тяжких травм і був госпіталізований, однак врятувати його життя медикам не вдалося.
За фактом аварії слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до восьми років.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-12-18 10:36:00




























