Львівський портал

На сміттєзвалищі у Стрию сталась аварія

На сміттєзвалищі у Стрию вантажівка, викидаючи відходи, перекинулась на іншу. Постраждали обидва водії. Про це Львівському порталу повідомили у поліції Львівщини.

Аварія сталась у вівторок, 4 листопада, близько 12:45 на вулиці Нижанківського в Стрию. Зі світлин, які опублікували правоохоронці, стає зрозуміло, що йдеться про територію сміттєзвалища.

Встановлено, що тут водій вантажівки Volvo, 57-річний житель Шептицького, під час скидання відходів здійснив рух, внаслідок якого перекинувся напівпричеп.

Цей напівпричеп упав на інший сміттєвоз – вантажний автомобіль MAN, запаркований поруч, в цей момент всередині перебував 59-річний водій, мешканець одного з сіл Стрийського району.

Внаслідок ДТП обох травмованих водіїв госпіталізували.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху). Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з трирічним позбавленням водійських прав.

Слідство триває, правоохоронці з’ясовують всі обставини події.



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-11-05 11:55:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин