Журналіст повідомив, що його брата вбила російська ракета під час нагородження в тилу

Журналіст ТСН Дмитро Святненко розповів, що у суботу, 1 листопада, російські війська атакували балістикою місце, де на той момент проходило нагородження військовослужбовців. Серед загиблих – його брат Володимир Святненко (Знахар). Про це він повідомив у своїх соцмережах.
Володимир Святненко (Знахар). Фото: скриншот із відео / Дмитро Святненко
За словами медійника, його 43-річний брат Володимир Святненко служив у війську з 2023 року. Він був пілотом батальйону безпілотних систем 35 бригади морської піхоти. Загинув 1 листопада під час нагородження.
«Мого брата вбили в суботу. Він воював із 23-го. Пройшов пекло у Кринках, Курахово, Мар’янка, Красногорівка… Його вбили росіяни. Але не на полі бою. В глибокому тилу. Його разом із побратимами зібрали на плацу, щоб нагородити. Зібрали найкращих. Найкращих пілотів і піхотинців бригади. У наказовому порядку. На відкритій місцевості. Прилетіла балістика. Історія недбальства (чи не недбальства) повторилась», – зазначив Дмитро.
Журналіст не уточнив, де саме це сталося, втім напередодні угруповання військ «Схід» повідомило, що 1 листопада під час російського ракетно-дронового удару по Дніпропетровщині загинули військовослужбовці Збройних сил України, були й поранені.
Там додали, що правоохоронці перевіряють обставини щодо дотримання й виконання вимог розпоряджень Головнокомандувача та Генерального штабу ЗСУ про своєчасність оповіщення про ракетну небезпеку, заборони (обмеження) розміщення особового складу та проведення нарад і зборів на відкритій місцевості, а також розміщення у непризначених для цього місцях.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-11-03 16:09:00





























