Львівський портал

У Покровську росіяни накопичили близько 200 військових, – Генштаб

Російські війська продовжують активні бойові дії на Донеччині, зокрема в районі Покровська, де накопичили близько 200 військовослужбовців. Про це повідомив Генштаб.

«Противник, шляхом використання міжпозиційного простору та просочування малих піхотних груп, накопичив у місті близько 200 військовослужбовців», – зазначили в Генштабі.

За даними українських військових, у населеному пункті тривають стрілецькі бої, активно діють підрозділи БпЛА, а бойові зіткнення характеризуються високою динамікою та інтенсивністю.

Також у Генштабі повідомили, що росіяни посилюють використання бронетехніки під час штурмових дій.

Сили оборони, зі свого боку, зосереджують зусилля на укріпленні оборони, узгодженості дій, ефективному вогневому ураженні ворога та протидії його дронам і артилерії.

Нагадаємо, про звільнення Кучеревого Яру ще кілька днів тому повідомляли в Десантно-штурмових військах. У межах операції 132 окремий розвідувальний батальйон ДШВ взяв у полон понад 50 окупантів.

Як повідомляв Львівський портал” href=”https://portal.lviv.ua/”>Львівський портал, контрнаступальну операцію у районі Добропілля та Покровська ЗСУ почали наприкінці серпня, після того, як зупинили прорив росіян і перерізали їхні «клешні».

Станом на початок жовтня в цій операційній зоні Сили оборони звільнили 180,8 км², ще 212,9 км² – зачистили від російських диверсантів. З початку цієї контрнаступальної операції Росія втратила понад 12 тисяч військових, з яких понад 7 тисяч – безповоротні.

Президент Володимир Зеленський каже, що ця операція ЗСУ зірвала плани росіян, адже ті запевняли США, що окупують принаймні більшу частину Донбасу до вересня, а повністю – до листопада.



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-10-26 15:14:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин