Україна і світ

«Шлюб» за $25 тисяч — сім’я з Полтавщини створила власну схему для ухилянтів

На Волині викрили нову схему для переправлення ухилянтів за кордон, організовану родиною з Полтавської області.

Про це розповіли у Державній прикордонній службі.

Як повідомляється, військовозобов’язаним чоловікам пропонували укласти фіктивний шлюб, який давав би можливість безперешкодного виїзду з країни.

«Протиправну схему організував 63-річний уродженець Полтавської області разом із двома доньками, старша з яких має статус особи з інвалідністю ІІ групи. Саме з нею „клієнти“ укладали фіктивні шлюби, аби надалі виїхати за кордон через пункти пропуску на українсько-польській ділянці», — розповіли у ДПСУ.

Свої послуги родина оцінила у $25 тисяч.

«Днями, після шлюбної церемонії, під час передачі частини грошових коштів у розмірі $23 300 міжвідомчою групою правоохоронців у місті Луцьку затримано організатора та співучасницю. Наразі затриманим особам повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч .3 ст. 332 КК України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави», — йдеться у повідомленні.

Ухилянт намагався переплисти Тису на каяку
Ухилянт намагався переплисти Тису на каяку

АрміяInform нагадає, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на сторінку АрміяInform в інстаграмі та телеграм-канал


Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин