Львівський портал

Україна може висунути Трампа на Нобелівську премію. За що саме

Україна номінує лідера США Дональда Трампа на Нобелівську премію миру у разі, якщо йому вдасться домогтися припинення вогню у російсько-українській війні. Про це президент України Володимир Зеленський сказав під час спілкування з журналістами, передає «Укрінформ».

За словами Зеленського, Дональд Трамп прагне домогтися припинення вогню та завершення війни.

Президент також наголосив, що російський очільник володимир путін боїться йти на припинення вогню, оскільки це створює труднощі для росії як економічні, так і політичні.

«Потрібно більше тиску на росію. Тиск спрацює», – заявив Зеленський.

Він додав, що досягнення припинення вогню стане кроком до мирних переговорів, що стане великим здобутком.

«Простим не буде план закінчення війни, але все одно це точно шлях. І якщо Трамп дасть можливість такого припинення вогню світові, передусім українцям, – так, його треба номінувати на Нобелівську премію. Будемо номінувати від України», – запевнив Зеленський.

Фото: ілюстративне, Evelyn Hockstein / Reuters



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-10-09 13:09:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин