Львівський портал

Росіяни запустили 496 дронів і 53 ракети, основний напрямок удару – Львівщина

У ніч на неділю, 5 жовтня, російські окупанти здійснили найбіль масовану атаку, ціллю якої була Львівщина. Загалом вони застосували 496 безпілотників та 53 ракети різних типів. Про це Львівському порталу повідомили у Повітряних Силах.

За попередніми даними, станом на 14:00 протиповітряна оборона збила/подавила 478 з 549 повітряних цілей:

  • 439 з 496 БпЛА типу Shahed, «Гербера» (безпілотники інших типів);
  • 1 з 2 аеробалістичних ракет Х-47 М2 «Кинджал»;
  • 32 з 42 крилатих ракет Х-101/»Іскандер-К»;
  • 6 із 9 крилатих ракет «Калібр».

Крім того, ще 6 ворожих ракет не досягли своїх цілей – вони локаційно втрачені, місця падіння ще уточнюються.

8 ракет та 57 ударних дронів влучили у 20 локацій, ще на шістьох – впали уламки.

У Повітряних Силах підкреслюють, що основним напрямком удару російських окупантів була Львівщина.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Всі дрони (близько 250 із них – «Шахеди») росіяни запускали з Курська, Брянська, Міллерового, Орла, Шаталового, Приморсько-Ахтарська (РФ) та з Качі (окупований Крим); «Кинджали» – з  Липецької області РФ; «Калібри» – з акваторії Чорного моря; ракети Х-101/«Іскандер-К» –  зі Самарської, Курської, Брянської областей РФ.

Нагадаємо, у ніч на 5 жовтня російські окупанти завдали наймасованішого удару по Львівщині з початку повномасштабного вторгнення. П’ять із половиною годин рашисти масовано били по Львову дронами, крилатими ракетами та аеробалістичними «Кинджалами».

У селі біля Львова ворог влучв у житловий будинок і вбили там цілу родину з чотирьох людей, серед них є 15-річна дівчина. Ще шестеро людей постраждали. Рятувальна операція тут все ще триває, під завалами можуть бути люди.

У Львові та області пошкоджені житлові будинки, промислові й енергетичні об’єкти, виробничі та складські приміщення, гаражі, СТО. Окреме загорання виникло на одному з газових сховищ на Львівщині.

Відомо, що у Львові під час атаки подекуди зникало світло, спалахнула низка пожеж, що спричинило задимлення. Ворог поцілив в індустріальний парк, а також пошкодив церкву.



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-10-05 14:33:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин