Львівський портал

Готувала нові російські обстріли та теракти: у Києві затримала агентку РФ

У Києві викрили ще одну російську агентку, яка збирала інформацію про систему захисту адмінбудівель Сил оборони у столиці. Про це Львівському порталу повідомили у Службі безпеки України.

Жінку затримали «на гарячому» під час дорозвідки біля Головного управління Нацгвардії. Вона мала підготувати план-схему розташування контрольно-пропускних пунктів та службових парковок по периметру установи, а також збирала інформацію про пункти базування ТЦК у Києві.

За даними слідства, ворог планував використати ці дані для організації терактів і повітряних ударів по столиці.

Агенткою виявилася 36-річна киянка, яка працювала фрілансеркою. Її дистанційно завербувала ФСБ через знайомого з тимчасово окупованого Криму. У разі успішного виконання завдань вона розраховувала на «евакуацію» до росії.

Під час обшуків у зловмисниці вилучили смартфон, яким вона користувалася для зв’язку з куратором. Їй повідомили про підозру у держзраді (ч.2 ст.111 ККУ).

Жінка перебуває під вартою. Їй загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-08-26 10:33:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин