Смертельна ДТП у Словенії: поліція каже про чотирьох загиблих українок

Унаслідок аварії на автомагістралі у Словенії в середу загинули пʼять іноземців, попередньо четверо з них – громадянки України. Такі дані надала поліція Словенії, повідомляє Європейська правда з посиланням на Delo.si.
Дорожньо-транспортна пригода сталась на автомагістралі неподалік поселення Словенські Кониці, що приблизно за 100 кілометрів на північ від Любляни.
Український водій мікроавтобуса, що перевозив сімох людей, перевищив швидкість і врізався в задню частину причепа, яким, за попередніми даними, керував водій з Росії.
Унаслідок зіткнення загинули п’ятеро пасажирів мікроавтобуса. За попередніми даними, четверо з них – громадянки України.
Водій мікроавтобуса, який спричинив аварію, отримав лише легкі травми, а його пасажирка (за попередніми даними, теж українка) – важкі. Російський водій ваговоза, за попередніми даними, в аварії не постраждав.
Як зазначає Delo.si, це одна з найсмертельніших ДТП у Словенії за останній час.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-07-31 08:37:00