«Використовуємо дальню розвідку і ведемо його» — поблизу Покровська росіяни роблять ставку на піхоту і мототехніку

На Покровському напрямку тактика та інтенсивність дій противника не змінюється. Противник продовжує використовувати тактику накопичення малих груп. Проте знищують їх ще далеко від лінії бойового зіткнення.
Про це в ефірі «Суспільне.Новини» розповів капітан Артем Шолудько, офіцер бригади «Спартан».
За його словами, окупанти постійно змінюють тактику. Комбінують — піший хід, мототехніка, автотехніка. Випадків, коли противник залучає бронетехніку зараз менше навіть статистично.
Останнім часом росіяни дуже велику ставку роблять саме на мототехніку. Втрати особового складу дуже істотні. Адже у зоні відповідальності бригади, зазначив Артем Шолудько, добре працює розвідка.
«За піхотинцем, який йде до нас, ми спостерігаємо майже з того місця, де він накопичився минулого разу. Тобто, використовуємо дальню розвідку, і ведемо його. Намагаємось не допускати, щоб про наявність ворожої піхоти у нас перед позиціями доповідала сама наша піхота. Бо це вже несподіванка і ми так вже не працюємо. Ворог завчасно виявляється і далі тоді приймається рішення чим саме його знешкодити і яка буде подальша доля», — розповів Артем Шолудько.
Як повідомляла АрміяInform, на Новопавлівському напрямку характер дій противника незмінний. Бездумні піхотні атаки, які важко пояснити логікою.