Україна і світ

Посилена підготовка, забезпечення і навіть тату-майстер: у 63-й ОМБр розповіли про переваги служби

Представник 63-ї окремої механізованої бригади розповів про особливості служби в підрозділі, та чому новобранцю слід обирати саме їх. 

Про це повідомили у телеграм-каналі Армія FM.

Як і кожній бригаді, 63-й також необхідно кадрове підсилення. На найрізноманітніші посади. Людина вміє ремонтувати авто — безумовно, знайде себе в підрозділі. Вміє працювати з документами — діловоди завжди потрібні.

Артилеристи, піхотинці — кожен зможе займатись тим, що йому до вподоби. «Ми дивимося на те, що людина вміє, що людина може. І від того вже відштовхуємося, який підрозділ їй запропонувати», — інформує Ростислав.

Окрім того, 63-га бригада має свої особливості. Одна із них — додаткова, посилена підготовка для тих, хто прийшов після БЗВП. Неважливо, чи це бухгалтер, артилерист, чи танкіст.

Система забезпечення також відрізняється. Якщо людина потрапляє до підрозділу —  їй не потрібно нічого купувати.

«У нашої бригади є виробничі потужності, де служать поранені побратими, які могли б списатися, але не хочуть залишати бригаду. Там ми виробляємо додаткове спорядження. Тобто, кожному військовослужбовцю, що приходить до бригади, не потрібно нічого докуповувати. І я думаю це круто. Людині не потрібно вже про це хвилюватись», — каже військовослужбовець. 

Також невдовзі на базі бригади відкриється психологічно-реабілітаційний хаб. Це буде хаб, де бійцям можна буде постригтися, відпочити. Зробити татуювання. За потреби — поговорити з психологом. Також буде масажист. 

«Це дуже-дуже важливо. Усі ці спеціалісти — люди, які пройшли війну, отримали поранення, але знову захотіли повернутися. І розуміють, що вони можуть своїм фахом принести велику користь нашим хлопцям, нашій бригаді», — резюмує Ростислав.

На початку повномасштабного вторгнення Ростислав відвіз свою сім’ю за кордон, та повернувся до України. Відправився у військкомат. 

«Мене, звичайно, не взяли, тому що там була величезна кількість людей. Брали тих, хто мав бойовий досвід, в кого було офіцерське звання. А в мене не було навіть військової кафедри. Тому сказали, хлопче, йди додому», — згадує Ростислав. 

А через певний час у квартиру, в якій прописаний Ростислав, прийшла повістка. Так і потрапив до 63-ї бригади. З часом — отримав офіцерське звання, та посаду начальника відділення комунікацій. І медійною складовою бригади Ростислав дуже задоволений.

«Наш Тік-Ток канал надзвичайно успішний. Це канал з найбільшою кількістю переглядів в усьому ЗСУ. Зараз ми бачимо — інші бригади переймають наш досвід. Бо це працює, це ефективно. І класно, що ми все-таки наші професійні навички спрямовуємо, щоби розвивати: і соцмережі, і рекрутинг», — каже Ростислав.

Раніше АрміяInform показувала, як пілоти 63 ОМБр ліквідували на своїй ділянці фронту десятки російських штурмовиків.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин