«Паломництво» штурмовиків та САУ «Коксан»: чим дивують росіяни на фронті

На одному з напрямків оборони російські війська фактично припинили використовувати бронетехніку для штурмів і покладаються на піхотні атаки.
Про це повідомив старший сержант взводу БПАК бригадної розвідроти 42-ї окремої механізованої бригади з позивним «Рон».
За його словами, російських піхотинців тепер висаджують на відстані близько 15 кілометрів від лінії фронту, бо водії техніки бояться під’їжджати ближче.
«Тепер їх просто висаджують і вони йдуть пішки. Це ‘паломництво’ триває постійно, нон-стоп», — зазначив боєць.
Ворог просувається малими групами по два-три військових, використовуючи для укриття посадки чи вільне поле. Українські підрозділи змінюють свою тактику, зокрема спалюють ці посадки, щоб позбавити ворога укриттів.
В тилу противника спостерігається артилерія та реактивні системи залпового вогню, але самі штурми здійснюються переважно пішим порядком. Українські військові припускають, що росіяни накопичують бронетехніку для подальших кампаній, зокрема на зиму.
Противник продовжує використовувати тактику пересування виключно у сутінковий або темний час доби, що ускладнює його виявлення. Вони переходять від одного бліндажа до іншого, іноді — через бліндажі радіоелектронної розвідки.
Під час таких переходів ворог виснажується, вони змушені робити привали, і саме в ці моменти українські військові виявляють та завдають вогневого ураження по місцях їхнього скупчення.
Щодо артилерії, за словами сержанта «Рона», противник продовжує застосовувати тактику «вогневого валу» — тобто ведення щільного, але неточного вогню по великих площах. Через зношеність стволів і стару техніку точкове ураження для них — рідкість. Водночас, частота обстрілів залишається високою.
Як повідомляла АрміяInform, українські військові підтвердили присутність іноземних найманців у лавах противника на одному з напрямків.