Ворога на Лиманщині залишили без «очей» та «вух»: знищено комплекси «Муром» та РЕБ «Силок»

На Лиманському напрямку пілоти батальйону SIGNUM знищили низку ворожої техніки, зокрема «осліпивши» противника ураженням комплексу спостереження «Муром» та «оглушивши» його ліквідацією засобу РЕБ «Силок-М1».
Про це повідомили на сторінці батальйону SIGNUM 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха.
Зазначається, що росіяни продовжують стягувати техніку для штурмових дій на цьому напрямку, проте українські пілоти не дають їм спокою. «Якщо техніка з’являється — вона має два варіанти: бути знищеною або бути знищеною трохи пізніше», — наголошують у батальйоні.
Внаслідок роботи пілотів було уражено:
- вантажівку «Урал» та БТР;
- укриття з автотранспортом та легкове авто;
- систему візуального спостереження «Муром», яку називають «очима ворога»;
- засіб радіоелектронної боротьби РЕБ «Силок М-1», що є «вухами, які глушать усе навколо».
У підрозділі підкреслили, що навіть такий комплекс РЕБ, призначений для блокування дронів, «не рятує, коли дрон летить точно в ціль».
Як повідомляла АрміяInform, на Лиманському напрямку українські захисники повністю відбили ранковий ворожий штурм за участю танка та БМП, а фінальним акордом операції стало знищення будинку з десантом.