Росії байдуже до своїх втрат, її хвилюють гроші, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Росію турбують лише жорсткі санкції, особливо проти російської нафти та банківського сектору, політична ізоляція та спроможність України до опору. Про це повідомили в Офісі президента.
Глава держави під час онлайн-участі в Globsec Security Forum наголосив, що Росії байдуже до своїх втрат.
«Росію хвилюють гроші, так званий престиж у зовнішній політиці та наш опір. Але вони не переймаються через життя мільйона своїх людей. І я прошу вас дивитися на це не просто як на ще один факт про диктаторські режими, як-от Росія, Північна Корея чи Іран, а як на безпековий виклик для всіх нас», – сказав Зеленський.
Президент також закликав світ посилити санкції проти РФ та закрити лазівки для обходу накладених обмежень.
«Нам слід бути реалістами щодо тих, хто приніс війну у Європу. Росію не можна схилити до миру вмовляннями. Але є форми тиску, здатні зашкодити тим, хто за цим стоїть», – зауважив Володимир Зеленський.
Довідково:
Globsec Forum, заснований у 2005 році, є провідною міжнародною платформою для обговорення питань глобальної безпеки, геополітики та світових викликів. Цьогоріч форум проходить у Празі за участю представників із понад 60 країн.
Нагадаємо, 12 червня Генеральний штаб зафіксував понад мільйон убитих і поранених російських окупантів.
Фото: ОП
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-06-12 15:09:00