Львівський портал

Росіяни контролюють чотири населені пункти на Сумщині, – ОВА

Станом на 27 травня на території Сумської області під контролем російських окупантів знаходяться чотири населені пункти. РФ продовжує спроби створити так звану «буферну зону». Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

Зокрема, мова йде про села Новеньке, Басівка Юнаківської громади та Веселівка, Журавка Хотінської громади. Попередньо, загрози для цивільного населення там немає, оскільки мешканці цих населених пунктів були евакуйовані.

«Противник продовжує спроби просування з метою створення так званої «буферної зони». Бойові дії тривають на околицях села Водолаги та поблизу Володимирівки, Біловодів, Костянтинівки та Кіндратівки Хотінської громади, а також на околицях Локні Юнаківської громади», – зазначив начальник ОВА.

Раніше Львівський портал повідомляв, що РФ має у планах захопити місто Суми та незаконно анексувати Сумську область заради буферної зони.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: мапа DeepState

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-05-27 08:17:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин