Львівський портал

Умєров отримав трьох нових заступників

У вівторок, 29 квітня, Кабінет Міністрів України призначив трьох нових заступників міністра оборони Рустема Умєрова – Сергія Боєва, Миколу Шевцова та Олександра Козенка. Про це повідомив міністр оборони на своїй сторінці у Facebook.

Так, першим заступником міністра оборони стане Сергій Боєв. Раніше він був заступником міністра оборони з питань міжнародної взаємодії та партнерств. Він замінить звільненого Івана Гаврилюка.

Боєв повинен координувати всі напрямки роботи заступників міністра, щоб забезпечити єдиний курс – від поточних потреб фронту до майбутньої архітектури українського війська.

Заступником міністра оборони з питань логістики та закупівель призначено генерал-лейтенанта Миколу Шевцова.

За словами Умєрова, це один із найкомпетентніших фахівців у цій сфері. Раніше він очолював Головне управління логістики Генерального штабу Збройних Сил України.

А Олександр Козенко, якого також призначили заступником міністра оборони, відповідатиме за розвиток спроможностей авіації.

Раніше він обіймав посаду радника міністра оборони України і відповідав за розвиток державної авіації, а також працював радник Офісу президента.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Міноборони

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-04-29 13:37:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин