Україна і світ

Дуже боюсь цього: Олена Тополя заговорила про політичні амбіції чоловіка

Фото: Alyosha

Співачка Олена Тополя, яка раніше виступала під псевдонімом Alyosha, розповіла про політичні амбіції свого чоловіка, фронтмена гурту Антитіла Тараса Тополі.

Чи планує Тарас Тополя йти в політику

Олена каже, що неодноразово запитувала у Тараса, чи планує він змінити кар’єру музиканта на політичну. Однак лідер гурту Антитіла заперечує це.

Сама ж співачка зізналась, що не хоче, щоб чоловік йшов у політику, адже тоді на її плечі впаде ще більше обов’язків.

Зараз дивляться

– Боюсь дуже цього. Я й так не встигаю нічого, я просто не потягну ще більше задач. Дуже багато планів, які хочеться реалізовувати. Якщо Тарас збереться в політику, то я не знаю, як буду. Тому я постійно його запитую. І, звісно, з таким обличчям, що я б не хотіла цього. Але він каже: Ні-ні-ні, ти що, – поділилася Олена Тополя.

Виконавиця додала, що хоче, аби вони з чоловіком більше часу приділяли сім’ї і їхнім трьом дітям.

– Діти ще не дуже дорослі. І поки маленькі діти, хочеться бути з ними, брати участь в їхньому дитинстві, дати ту любов, яку ми й так недодали. Бо ми відсутні постійно: то Тарас через поїздки за кордон по три місяці, до того ж майже два роки ми окремо жили в Америці. І я хочу максимально компенсувати любов нашим діткам, – сказала Олена.

Раніше Тарас Тополя зізнавався, що у майбутньому не виключає можливості піти в політику. Однак це означатиме завершення його музичної кар’єри.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2025-04-22 18:20:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин