Україна і світ

Президент обговорив оборонну підтримку України з міністрами закордонних справ Австрії та Португалії

Про це він написав 14 березня в соцмережах.

«Вдячні за допомогу нашому народу в боротьбі за свободу, незмінну підтримку українського шляху до ЄС, а також за тепле ставлення до наших людей, які знайшли прихисток від війни у ваших країнах», — зазначив глава держави.

Він розповів про зустріч української та американської команд у Джидді та зусилля для наближення справедливого й тривалого миру. За його словами, Україна готова до перших швидких кроків для досягнення миру і робить усе можливе заради цього.

«Обговорили оборонну підтримку нашої держави, а також підтримку реконструкції шкіл, будівництва шкільних укриттів, відновлення енергетичної інфраструктури та сприяння гуманітарній ініціативі „Продовольство з України“ з боку Австрії та Португалії», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський обговорив із президентом Франції Емманюелем Макроном технічні аспекти контролю за режимом тиші, можливі наступні кроки в дипломатії та гарантії безпеки.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2025-03-14 21:02:00