Львівський портал

Дрони знову вдарили по Сизранському НПЗ у росії

У ніч проти 4 березня 2025 року дрони атакували нафтопереробний завод у місті Сизрань Самарської області росії. Про це повідомив губернатор регіону В’ячеслав Федорищев.

За його словами, удару зазнало «одне з сизранських промислових підприємств». Водночас губернатор запевнив, що російські сили протиповітряної оборони нібито знищили безпілотники, а унаслідок атаки загиблих чи постраждалих немає.

У міністерстві оборони рф заявили, що їхня ППО буцімто перехопила та знищила 18 українських безпілотників. З них, за інформацією міноборони, 10 БпЛА ліквідували над Ростовською областю, три – над Воронезькою, два – над Самарською, а також по одному – над Курською, Бєлгородською та Астраханською областями.

Нагадаємо, що у ніч проти 19 лютого дрони вже атакували Сизранський НПЗ. Тоді завод припинив свою роботу.

Зокрема, цей завод має потужність перероблення 8,9 млн тонн нафти на рік, що робить його одним із середніх за розмірами НПЗ у рф. Його продукція включає паливо, авіаційний гас та бітум.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: скриншот із відео

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-03-04 10:38:00