Рашисти вдарили по Краматорську: є жертви
![](https://news.lviv-company.in.ua/wp-content/uploads/2025/02/IMG_20250213_160513_448-900x600-780x470.jpg)
У четвер, 13 лютого, російські війська вдарили по житловій та промисловій забудові Краматорська, що на Донеччині. В результаті обстрілу загинула людина, ще п’ятеро – поранені. Про це повідомив начальник МВА Краматорська Олександр Гончаренко.
Так, станом на 15:30 відомо про одну загиблу людину через російський обстріл. Ще пʼять осіб отримали поранення, їх госпіталізували до місцевих лікарень.
Зокрема, два боєприпаси впали у густонаселеному районі міста приватної забудови, зруйновано та пошкоджено житлові будинки та транспортні засоби мешканців.
Продовжується зʼясування наслідків та обставин обстрілу.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-02-13 17:00:00