Україна і світ

Як правильно клеїти тейпи на обличчя, щоб не було зморшок


Тейпування обличчя допомагає зменшити зморшки, поліпшити кровообіг і тонус м’язів. Цей нехірургічний спосіб набирає популярності серед тих, хто хоче природно підтримувати молодість шкіри.

Life. Факти ICTV розказують, що таке тейпування обличчя та як правильно його робити — докладніше читайте в матеріалі.

Що таке тейпування обличчя

Тейп — клейка стрічка, схожа на еластичний бинт чи пластир, що накладається на тіло у вигляді аплікацій з різною силою натягу.

Перші тейпи були досить жорсткими й використовувались переважно для знерухомлення суглобів.

М’які пластирі винайшов японський хіропрактик Кензо Касе (Kenzo Kase). Вони спочатку допомагали пацієнтам відновитися після травм.

Пізніше спеціаліст з терапії обличчя і доктор наук зі стоматології Рейко Казки (Reiko Kazki) застосував гнучкий, клейкий і безлатексний матеріал з імітацією шкіри людини в косметології для омолодження.

Метод передбачає застосування бавовняної еластичної стрічки на обличчі чи шиї. Тейпування на обличчі використовується для омолодження та ліфтингу.

Стрічка добре закріплюється та утримується на шкірі завдяки своїй клейкій основі. Вона дозволяє позбутися зморшок без хірургічних втручань та косметологічних процедур.

Тейпи можна використовувати в домашніх умовах, головне знати, як правильно їх накладати.

Як правильно клеїти тейпи на обличчя від зморшок

Еластичні стрічки наклеюються на шкіру для створення м’якого підтягувального ефекту.

Завдяки тейпам розслабляються перенапружені м’язи та активізується робота тих, які перебувають у стані атрофії. Це допомагає зменшити зморшки, усунути набряки та покращити контури обличчя.

Щоб зменшити зморшки, необхідно наклеювати тейпи на проблемні зони так, щоб вони підтримували м’язи у розслабленому стані. Для ліфтингу можна використовувати стрічки для підтягування шкіри в ділянці чола, носогубних складок та підборіддя.

Як правильно клеїти тейпи на обличчя:

  • Підготуйте шкіру. Перед тейпуванням обличчя шкіра має бути чистою та сухою. Видаліть залишки макіяжу та нанесіть тонік для звуження пор. Уникайте нанесення кремів чи олій перед процедурою, оскільки це може зменшити адгезію тейпа.
  • Розріжте тейпи на смужки. Для різних ділянок обличчя знадобляться тейпи різної довжини та форми. Наприклад, для чола можна використовувати довші смужки, а для зон навколо очей — коротші.
  • Наносьте тейпи по масажних лініях. Рухайтеся у напрямку від центру обличчя до периферії, щоб підтримати природний лімфодренаж. Наприклад, для чола необхідно клеїти стрічки горизонтально від середини до скронь. Для зон навколо очей — від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. При наклеюванні на щоки — від куточків губ у напрямку вух.
  • Розтягуйте тейпи правильно. Не натягуйте їх занадто сильно, щоб уникнути дискомфорту. Його головне завдання — це підтримка, а не створення надмірного тиску.
  • Після наклеювання розгладьте тейп руками, щоб він добре приклеївся до шкіри.

Багатьох цікавить, чи можна клеїти тейпи на обличчя щодня?

Фахівці кажуть, що так, тейпування обличчя можна робити щодня, але важливо дотримуватися певних правил, зокрема:

  1. не залишати стрічки на шкірі понад 6-8 годин;
  2. робити перерви на 1-2 дні, щоб шкіра могла відпочити.

У разі подразнення або дискомфорту варто припинити процедуру та звернутися до фахівця.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Отже, тейпування обличчя — проста, безпечна та доступна процедура, яка допомагає підтримувати молодість і здоров’я шкіри. Дотримуючись рекомендацій про те, як правильно клеїти тейпи на обличчя, ви зможете досягти видимих результатів і зробити догляд за обличчям максимально ефективним.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2025-01-17 11:00:00