Заборона виїзду чоловікам за кордон після війни: позиція МВС та реакція мережі
Ініціатива виконавчого директора Українського інституту майбутнього Вадима Денисенка щодо заборони виїзду чоловікам за межі України після скасування воєнного стану не є позицією Міністерства внутрішніх справ України, а сам Денисенко не є радником очільника відомства.
– Щодо висловлювання пана Денисенка про заборону виїзду чоловікам за кордон – особиста думка. Прохання не вважати це позицією МВС України, – повідомляють у Telegram-каналі відомства.
У свою чергу речниця МВС України Мар’яна Рева зазначила, що “Вадим Денисенко не є радником Міністра внутрішніх справ”.
Зі свого боку Денисенко пояснив, що він мав на увазі саме обмеження, а не на повну заборону на виїзд чоловіків за кордон.
– Помилка попереднього посту в одному слові: я мав написати обмеження, а не заборона. Зрештою, я і мав на увазі саме обмеження, – сказав він.
Він наголосив, “якщо не буде таких обмежень, у кращому випадку, протягом наступного десятиліття в Україну буде завезено 2-3 млн жителів Азії.
– Тобто, мінімум, 7-8% населення України будуть вихідцями з тих широт, а за 20 років – всі 15-17%, – сказав він.
У соцмережах же на таку пропозицію Денисенко відреагували вкрай негативно. Люди пишуть, що це повернення до рабства. Українці вважають, що замість запровадження незрозумілих заборон необхідно подумати, як мотивувати людей залишитися в країні.
І ось, що пишуть користувачі:
– Ваш пост про націю кріпаків, чи вільних людей?
– Після таких ваших дописів виїдуть і ті хто не збирався виїжджати.
– Я за права людини. Я не хочу в совок.
Проте деякі українці підтримують таку ідею:
– Вадим, все правильно написав. Мені персонально не подобаються такі обмеження , але є розуміння , що прийдется йти на такі болісні рішення для виживання держави.
Більше коментів дивіться у підбірці.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-08-06 17:37:45