Суспільне мовлення

У Львові та області 21 липня попрощаються з чотирма воїнами

У п’ятницю, 21 липня, на території Львівщини попрощаються з чотирма загиблими воїнами — Володимиром Гуком, Володимиром Яремком, Юрієм Дмитрівим та Борисом Горошком. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної військової адміністрації.

Чин похорону Володимира Яремка та Бориса Горошка відбудеться о 15:00 у Гарнізонному храмі Львова. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Василь Гук. Фото: Львівської обласної військової адміністрації

Володимир Гук у травні 2023 року був мобілізований до лав Збройних сил України. Певний час перебував на полігоні, де проходив навчання, згодом був скерований на передові позиції фронту для захисту України.

Був старшим стрільцем, оператором механізованого батальйону ВЧ А-4667. Під час виконання бойових завдань з захисту України в Кремінському районі на Луганщині, 15 липня під час обстрілу наших позицій противником, дрогобичанин загинув.

У воїна залишились батько, мати, сестра та донька від колишнього шлюбу.

У Львові та області 21 липня попрощаються з чотирма воїнами

Володимир Яремко. Фото: Львівської міської ради

Володимир Яремко — львів’янин. Від початку повномасштабного російського вторгнення став на захист Батьківщини до лав 81-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Загинув виконуючи бойові завдання на східному напрямку.

У воїна залишилися мати, син, донька та сестра з сім’єю.

Юрій Дмитрів — уродженець села Камʼянка, Сколівської громади.

У Львові та області 21 липня попрощаються з чотирма воїнами

Юрій Дмитрів. Фото: Львівської обласної військової адміністрації

Стрілець. Помічник гранатометника одного з підрозділів ЗСУ. Загинув у районі н.п Нью Йорк Донецької області в результаті снайперського обстрілу.

Похорон Юрія Дмитріва відбудеться о 11:00 год.

Борис Горошко — уродженець міста Вишнівець, Тернопільської області.

У Львові та області 21 липня попрощаються з чотирма воїнами

Борис Горошко. Фото: Львівської міської ради

Упродовж 2006-2009 років проходив військову службу у 301-му зенітному ракетному полку зенітних ракетних військ Повітряних сил Збройних Сил України. Був льотчиком 1-го класу. Брав участь у миротворчих місіях Організації Об’єднаних Націй у Республіці Ліберії та Демократичній Республіці Конго.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України №187/2022 від 29 березня 2022 року був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Із 2014 року був учасником бойових дій, за що нагороджений відзнакою Президента України “За участь в антитерористичній операції”.

У 2009-2022 роках — у 12-й окремій бригаді Армійської Авіації імені генерал-хорунжого Віктора Павленка Сухопутних військ Збройних Сил України. Був начальником штабу-заступником командира вертолітної ескадрильї 12-ї окремої бригади Армійської Авіації імені генерал-хорунжого Віктора Павленка Сухопутних військ Збройних Сил України.

Із початком повномасштабного російського вторгнення продовжив боронити Батьківщину у лавах 12-ї окремої бригади Армійської Авіації імені генерал-хорунжого Віктора Павленка Сухопутних військ ЗСУ.

Загинув при виконанні бойового завдання у Повітряній операції на Азовсталь в якості командира екіпажу. Представлений до нагородження найвищою державною нагородою України — званням “Герой України”.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

У воїна залишилися дружина, дочка, мати, брат та сестра.


Джерело: Суспільне мовлення України