Софія Ротару відмовилася виступати перед росіянами на корпоративі
![](https://news.lviv-company.in.ua/wp-content/uploads/2022/10/sofyya-rotaru-y.png)
Співачка Софія Ротару відмовилася виступати перед росіянами на корпоративі. Їй пропонували $100 тис. за те, щоб вона заспівала на приватній вечірці в Об’єднаних Арабських Еміратах.
Як розповіла модель із країни-агресора Анна Калашникова росЗМІ, її забезпечені друзі влаштовували день народження. На своєму святі вони хотіли бачити й українську співачку, але та навідріз відмовилася, навіть незважаючи на кругленьку суму.
Колашникова додала, що Ротару пропонували корпоративи і в грудні, але виступати вона не готова.
Зараз дивляться
– Вона не в настрої, через ситуацію, що відбувається, повністю відмовилася від концертної діяльності. Я знаю, що їй і в грудні пропонували корпоративи. Але вона навідріз відмовляється. Софія Михайлівна близько до серця приймає все, що відбувається, їй важко зібратися, – додала громадянка країни-агресора.
Варто зазначити, що Софія Ротару хоч і не виступала з відкритою заявою з приводу того, що відбувається, проте своїми постами в Instagram дає зрозуміти, що залишається з рідним народом – народом України. Вона гостро та болісно реагує на всі трагічні події, які приносять російські окупанти нашій рідній країні.
Також відомо, що співачка займається благодійністю.
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-02-23 19:57:12