Україна і світ

росіяни перекрили на півдні усі можливі пункти перетину по лінії зіткнення

Полковник Євген Єрін

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Євген Єрін.

Обстановка на Таврійському напрямку лишається стабільно напруженою, але усі рубежі тримаються силами наших захисників.

— Ворог дійсно невеликими групами до 10 осіб здійснював певні штурмові дії з метою покращення тактичного положення своїх військ, але масштабних активних дій противник не здійснював. Ті дії , які вони намагались реалізувати, успіхів не мали. Ворог був відкинутий та частково знищений, — розповів Євген Єрін.

Крім того, росіяни завжди поповнюють резерви та оновлюють особовий склад на першій лінії.

— Ворог знизив активність насамперед на Запорізькому напрямку, тому що на Херсонському напрямку їхня активність полягала в основному у завдаванні вогневих ударів по території Херсонщини, особливо місцем їхнього тяжіння було місто Херсон, яке вони, не пропускаючи жодного дня великою чи невеликою кількістю обстрілів, завдавали ударів, руйнували інфраструктуру і намагались у такий спосіб вплинути не тільки на інфраструктуру, а й на настрої самих місцевих жителів, — наголосив Євген Єрін

Також в ефірі телемарафону «Єдині новини» керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку зазначив, що окупанти використовують українських мирних жителів як живий щит, не даючи змоги виїхати на вільні території.

— росіяни перекрили усі можливі пункти перетину по лінії зіткнення для того, щоб якомога більше залишити людей на окупованій території, тому що наші люди — це наші люди, і ми про це пам’ятаємо, а для них це живий щит, який вони часто використовують під час своїх операцій, — сказав Євген Єрін

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-01-24 19:55:54