Львівський портал

8-ма лікарня Львова починає приймати пацієнтів із Covid

Зі середи, 6 жовтня, 8-ма міська лікарня, що на вул. Навроцького, починає приймати хворих на коронавірус. Тут розгорнули 350 ліжкомісць. Про це йдеться на сторінці медзакладу у Facebook.

Так, відтепер у 8-ій лікарні знову працює відділення для хворих коронавірус. Воно є повністю ізольоване. Для потреб пацієнтів тут є 302 кисневі точки, а також 90 кисневих концентраторів.

Загалом лікарня може прийняти до 350 недужих.

Зазначимо, що сovid-відділення у 8-ій лікарні Львова, як і низку в інших медзакладах області, згорнули ще на початку літа, оскільки ситуація з захворюваністю стабілізувалась.

Готуючись до нової хвилі коронавірусу, на початку серпня старий актовий зал 8-ої лікарні переобладнали у реанімацію. Крім ремонту, тут провели кисень та встановили необхідне медобладнання, зокрема апарати ШВЛ.

Загалом у пік коронавірусу 8-ма лікарня Львова може прийняти до 420 таких хворих. Для потреб кисневозалежних пацієнтів тут встановили кисневу станцію. Медзаклад не потребує поставок кисню, а в мерії кажуть, що таким чином вдається ще й економити кошти.

Нагадаємо, досі пацієнтів із коронавірусом у Львові приймала лише лікарня швидкої допомоги на вул. Миколайчука. Днями тут навіть утворилась черга зі «швидких», які привезли хворих. Протягом 4 жовтня у медзаклад госпіталізували рекордну кількість covid-недужих – 81 людину.

Через стрімкий ріст захворюваності міський голова Львова вже заявив, що жорсткого карантину не уникнути. Більше того, за його словами, місто вже плавно входить до «червоної» зони.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-10-06 09:15:12

Back to top button