PRESS ЦЕНТР

79 дітей-сиріт із Рівненщини отримали кошти на житло

79 дітей-сиріт із Рівненщини отримали кошти на житло

У 2020-му році 79 дітей-сиріт із Рівненської області отримали кошти на придбання житла. На це з державного бюджету виділили 33 мільйони гривень субвенції.

Як розповіла директорка департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА Юлія Шигорева, відповідно до регіонального загального списку та дати взяття на квартирний облік дітям-сиротам виплачують грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення.

«Кошти субвенції з державного бюджету надійшли в повному обсязі та перераховані на спеціальні рахунки 79 дітей з числа пільгової категорії населення. Жителі Рівненщини, які отримали грошову компенсацію за розділом, мають можливість її використати упродовж одного року з дня перерахування коштів на спеціальні рахунки», – розповіла Юлія Шигорева.

За її словами, наразі 13 людей вже придбали житло: 4 у Рівному, 3 у Костопільському районі, по два у Гощанському та Сарненському, а також по одному у Корецькому та Рівненському районах.

Нагадаємо, на Рівненщині згідно регіонального загального списку дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на квартирному обліку перебуває 996 дітей. Щороку сума на житло для цієї категорії дітей зростає. У 2018 році було виділено 13 мільйонів гривень, минулого року – 30, а цьогоріч – 33 мільйони. 

Читайте також: Автобусом контрабандистів тепер користуватимуться закарпатські сироти

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
29.12.2020

Back to top button