Львівський портал

4G від Київстар розширює географію покриття на Львівщині

Жителі великих міст давно звикли до швидкісного мобільного інтернету 4G, який дозволяє не обмежувати себе у «цифрових потребах». Проте у віддалених районах, маленьких селах і на автомагістралях донедавна безперебійний мобільний інтернет був швидше винятком  із правил, аніж нормою.

Львівська область стала однією з перших в Україні, де зв’язок 4G покрив територію ще й за рахунок використання частоти LTE900. Така програма модернізації передбачає облаштування 14 базових станцій зв’язку, що дозволило суттєво розширити покриття 4G і підключити його навіть у малих населених пунктах. Таким чином, ще понад 39 000 жителів Львівської області тепер можуть користуватися перевагами сучасних мобільних технологій для підприємництва, здобуття освіти, інтернет-спілкування тощо.

4G-зв’язок від Київстар з’явиться в наступних населених пунктах:

Жидачівський район: Корнелівка, Журавків, Маринка, Млиниська, Дунаєць, Воля-Облазницька,  Володимирці, Любша, Мазурівка, Монастирець, Которини, Межиріччя, Махлинець, Чертіж, Голешів, Лютинка, Буковина, Бородчиці, Мельнич, Новошини, Бортники, Буянів, Рудківці, Дубравка, Облазниця, Антонівка, Жирівське.

Старосамбірський район: Галівка, Великосілля, Тарнавка, Плоске, Потік, Мшанець, Сливниця, Велика Лінина, Лаврів, Березів, Тиха, Велика Сушиця.

Бродівський район: Переліски, Стрихалюки, Підкамінь, Видра, Дуб’є, Орани, Паньківці, Яблунівка, Теребежі, Шпаки, Загірці, Тетильківці, Боратин, Орихівчик, Пониква, Горбанівка, Літовище, Шишківці, Стиборівка, Малинище, Підгірці, Ковпин Ставок, Лучківці, Ясенів, Пеняки, Нем’яч, Голубиця, Вербівчик, Паликорови, Черниця, Лукаші, Жарків, Звижень, Яснище, Кутище, Чепелі.

Буський район: Застав’є, Хватів.

Золочівський район: Гутище.

Сколівський район: Верхнячка, Риків, Кальне, Жупани, Тухолька, Плав’я.

За літо модернізацію обладнання базових станцій 4G реалізували ще у восьми західних областях України. Надалі заходи з рефармінгу охоплять інші регіони нашої країни, а повністю завершаться до кінця 2020 року. Загалом у планах компанії за два роки  надати можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету 90% населення України.

Нагадаємо, що головними перевагами мобільного інтернету 4G є більша ємність мережі та швидкість передачі даних. Середня швидкість передачі даних у форматі 4G вища у 3–4 рази, що дає змогу завантажити пісню за кілька секунд, а нові серії улюбленого серіалу – за лічені хвилини. Також можна скачати улюблене кіно або дивитися телепрограми з екрана свого ґаджета.

Як підключити?

Щоб користуватися 4G, слід перевірити, чи смартфон і SIM-картка сумісні  з цим форматом. Про це свідчитиме маркування 4G Ready на картці та позначка LTE/4G на екрані телефона. Також абоненти Київстар можуть відправити зі свого телефона спеціальні  коди*245*5 # виклик – для перевірки смартфона; *245*4 # виклик – для перевірки SIM-картки.

Якщо ж ваша SIM-картка не підтримує 4G – не проблема. Просто завітайте до будь-якого магазину Київстар, і вам безоплатно замінять «сімку». Варто знати, що нова USIM-картка, яка необхідна для 4G, має вищий ступінь захисту  порівняно зі звичайною SIM-карткою: від «клонування», зламування, підключення до піратських мереж, а також від інших видів шахрайства. Це означає, що користувач 4G отримує додаткові гарантії безпеки.

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-09-10 15:53:08

Теги
Back to top button
Close