Україна і світ

15 років за ґратами проведе агент рф, який корегував вогонь по аеродрому Кривого Рогу

Суд призначив 15 років тюрми з конфіскацією майна агенту фсб, який проводив розвідувально-підривну діяльність на Дніпропетровщині. Його розвіддані передавали російським окупантам саме тоді, коли аеродром Кривого Рогу потерпав від ворожих ракетних ударів.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Також він надсилав агресору координати об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури та соціальних установ, у тому числі шкіл та коледжів. Ця інформація потрібна була загарбникам для підготовки нових повітряних атак на українське місто.

Поплічника затримали ворожого агента у ході контрдиверсійних заходів у прифронтових районах на півдні України. За матеріалами української спецслужби суд призначив йому 15 років тюрми з конфіскацією майна.

За даними слідства, зловмисником є місцевий житель, колишній працівник одного з найпотужніших промислових гігантів регіону. У травні минулого року кадровий співробітники 5-ї служби фсб дистанційно залучив його до негласної співпраці. Для вербування ворог використовував один з прокремлівських Телеграм-каналів, де фігурант активно висловлювався на підтримку збройної агресії рф.

Для виконання ворожих завдань зрадник об’їжджав місто і здійснював приховану фотофіксацію інфраструктури. Потім відправляв «звіт» до фсб у вигляді відміток на електронних картах, медіафайлів з прив’язкою до місцевості і детальним описом об’єктів з прилеглою територією. Під час обшуку у зловмисника вилучено мобільний телефон із доказами його листування з агресором.

На підставі зібраних доказів суд визнав його винним у державні зраді, вчиненої в умовах воєнного стану.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-03-28 00:35:52

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин