Львівський портал

13 листопада промисловості на Львівщині обмежать подачу електрики

У середу, 13 листопада, промисловості та бізнесу на Львівщині тимчасово обмежать подачу електроенергії. Про це Львівському порталу повідомили у «Львівобленерго».

Світло вимикатимуть протягом усього дня, втім увечері їх мають скасувати.

Причиною запровадження обмежень на електропостачання бізнесу та промисловим споживачам називають короткострокове зниження потужності маневрової генерації і суттєве зменшення обсягів імпорту електроенергії.

«Обмежень для побутових споживачів не передбачається. Просимо раціонально використовувати електроенергію, особливо в години максимального споживання», – кажуть енергетики.

Нагадаємо, 12 листопада «Львівобленерго» заявило про повернення графіків знеструмлень, проте невдовзі заперечили цю інформацію, бо опублікували її помилково під час тестування програмного забезпечння.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-11-13 09:28:00