Україна і світ

10 років ґвалтував футболісток: у США розгорівся скандал із тренером жіночої ліги

Американська Національна жіноча футбольна ліга (NWSL) вирішила скасувати усі матчі, що мали відбутися на цих вихідних, через секс-скандал за участю тренера Пола Райлі. Наставника звинувачують у домаганні та ґвалтуванні.

В одному з інтерв’ю дві футболістки, яких тренерував Райлі, заявили, що 58-річний тренер примушував їх до інтиму під час його роботи в декількох лігах та командах, починаючи з 2010 року.

Ба більше, за словами спортсменок, наставник змушував дівчат цілуватися одна з одною.

Також вони повідомили, що тренер нібито ґвалтував спортсменок понад 10 років. Водночас сам Райлі звинувачення заперечує.

– У мене ніколи не було сексу з цими гравцями та не було сексуальних домагань щодо до них, – заявив футбольний тренер.

Між тим 30 вересня Пола Райлі звільнили, а американська Федерація футболу припинила його тренерську ліцензію.

Водночас у лізі взяли перерву. Також вирішили відкрити анонімну гарячу лінію, на яку футболістки, команда та персонал зможуть відправляти повідомлення про будь-які проблеми та подібні ситуації.

Також наприкінці серпня з’явилися інформація, що у Штатах судитимуть порноактора Рона Джеремі. Прокуратура Лос-Анджелеса звинувачує порнозірку у сексуальному домаганні та зґвалтуванні.

Зокрема, 68-річну зірку фільмів для дорослих звинувачують у 12 зґвалтуваннях, семи примусових оральних зляганнях, кількох домаганнях до жінок під час сну.

Сам Джеремі заперечує всі звинувачення. Засідання суду повинне відбутись 12 жовтня. Акторові загрожує 30 років в’язниці.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-02 20:03:31

Back to top button