Україна і світ

Знайти і покарати: під будівлею МВС представники С14 вимагають розслідувати замах на Мазура

Під МВС зібралися активісти із націоналістичних рухів, зокрема, з руху С14 та тих, хто їх підтримує. Батько активіста перебуває у лікарні, стан його стабілізувався, однак у нього осколкові рвані рани.

Про це розповіла в ефірі 24 каналу кореспондентка Анна Калюжна.

Сергій Мазур вважає, що замах було зроблено саме на нього, адже гранату закинули у його кімнату, однак на той момент його не було вдома. Він перебував у Києві. Спочатку поліція кваліфікувала це як хуліганство, пізніше перекваліфікувала замах на вбивство. Активіст відомий своєю праворадикальною позицією і антиромськими поглядами. 

Батько був закривавлений, втратив багато крові. Йому доведеться зробити багато операцій для того, щоб витягнути осколки і реабілітуватися,
– заявив Сергій Мазур.

Координатори С14 разом із нардепами Іллєнком та Соболєвом, які прийшли підтримати об’єктивне розслідування, зайшли у МВС із вимогою, аби поліція якнайшвидше встановила істину, адже це вже не перші напади. По Україні їх було більше 50. До цього списку входить сумнозвісний випадок із активісткою Катериною Гандзюк у Херсоні, яку облили кислотою, вона досі перебуває у важкому стані у лікарні. Також ряд нападів скоєно в Одесі на Сергія Стерненка, на Віталія Устименка, стріляли також у Олега Михайлика.

Активісти кажуть, що такі замахи продовжуються через бездіяльність поліції. Вона не знаходить замовників на громадських діячів.

Якщо подивитися на список нападів на активістів, то деякі з виконавців затримані. Однак немає жодного випадку, коли конкретний суд виніс вирок конкретному замовнику замаху на вбиство,
– наголосив громадський активіст Олег Слабошпицький.

Також невідомий облив чимось журналістку NewsOne, його намагалась затримати поліція, однак певна частина журналістів намагалася за нього поступитися.

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close