Україна і світ

З авіакомпанією Air France по всьому світу: більш ніж 30 напрямків зі знижкою

З авіакомпанією Air France по всьому світу: більш ніж 30 напрямків зі знижкою

З 13 по 20 вересня авіакомпанія Air France пропонує супер знижки Oh La La в різні куточки світу!

Тільки в цей час можна придбати квитки до Європи, Північної та Латинської Америки, Азії і Африки зі знижкою до 50%. Купуйте зараз і плануйте свою незабутню відпустку заздалегідь!

Париж – від $229, Нью-Йорк – від $450, Монреаль – від $550, Гонконг – від $590, Йоганнесбург – від $755, Гуанчжоу – від $760, Маврикій – від $965 та інші. Всі тарифи включають аеропортові збори та переліт в обидва боки.

З авіакомпанією Air France по всьому світу: більш ніж 30 напрямків зі знижкою

Для пасажирів, які надають перевагу перельотам у бізнес-класі, авіакомпанія Air France приготувала приємні сюрпризи.

Перельоти до Північної та Південної Америки, Азії або Африки прекрасно доповнюються безкоштовною зупинкою в Парижі на шляху туди або назад: це дозволить прикрасити поїздку одно-дводенним перебуванням у Європі з яскравими враженнями та незабутніми спогадами.

Всі напрямки, тариф та період подорожей на сайті.

Про авіакомпанію Air France

Air France, глобальна авіакомпанія з французьким натхненням, високими стандартами і турботливим ставленням, перетворює ваш політ на мить справжнього задоволення на всіх своїх рейсах у Франції, Європі та в усьому світі.

Air France входить до групи Air France-KLM – це найбільший європейський альянс, основними сферами діяльності якого є пасажирські та вантажні авіаперевезення, а також технічне обслуговування літаків.

Air France-KLM пропонує пасажирам доступ до маршрутної мережі, яка охоплює 314 напрямків у 116 країнах завдяки п’яти брендам – ​​Air France, KLM Royal Dutch Airlines, Transavia, Joon і HOP! Air France. Флот з 545 літаків Air France-KLM перевіз у 2017 році 98,7 мільйона пасажирів. Авіакомпанії здійснюють 2300 щоденних рейсів зі своїх вузлових аеропортів імені Шарля де Голля у Парижі і Схіпхол у Амстердамі.

З авіакомпанією Air France по всьому світу: більш ніж 30 напрямків зі знижкою

Спільна програма лояльності Flying Blue для пасажирів, що часто подорожують, є одним із лідерів у Європі по кількості активних учасників – 15 мільйонів.

Air France-KLM з авіакомпаніями Delta Air Lines і Alitalia є найбільшим трансатлантичним спільним підприємством, здійснюючи 270 щоденних рейсів.

Air France-KLM є учасником альянсу SkyTeam, який об’єднав 20 авіакомпаній: спільно вони пропонують пасажирам доступ до глобальної маршрутної мережі з 16 609 щоденними рейсами у 1074 пункти призначення у 177 країнах.

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close