Україна і світ

Євробачення 2019: після низки скандалів організатори обрали місце проведення конкурсу

Євробачення 2019: після низки скандалів організатори обрали місце проведення конкурсу

Хвиля резонансних новин щодо організації наступного пісенного конкурсу “Євробачення” сколихнула весь світ. Та після шквалу обурення організатори вирішили все ж провести шоу в Ізраїлі.

Популярне шоу Євробачення, яке у минулому році прогриміло в португальському Лісабоні, у 2019 році могло здивувати раптовою зміною у правилах. Все тому, що Ізраїль, який повинен приймати конкурс, вирішив провести шоу в Єрусалимі. Це могло спровокувати збройний конфлікт на Близькому Сході, відтак організатори наполягали на зміні локації, а згодом пригрозили перенести конкурс в Австрію.

Такі баталії спровокували шквал критики у світі, а прихильники конкурсу вже не сподівались, що шоу таки відбудеться. Тепер же організатори “Євробачення 2019” оголосили, що конкурс таки пройде в Ізраїлі, але не в Єрусалимі, а в Тель-Авіві. Півфінали шоу відбудуться 14 та 16 травня, а фінал прогримить 18 травня. 

https://twitter.com/Eurovision/status/1040180513124872192?ref_src=twsrc%5Etfw

 

Основною конкурсною ареною стане другий павільйон Центру ярмарок. Приміщення зможе вмістити понад 10 тисяч глядачів. За інформацією ЗМІ, його площа сягає 6,5 тисяч квадратних метрів, відтак прихильники “Євробачення” зможуть з комфортом насолоджуватись грандіозним шоу. 

До слова, переможницю “Євробачення 2018” Нетту Барзілай звинуватили у плагіаті. Це теж могло поставити під загрозу проведення конкурсу в Ізраїлі.

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close