Україна і світ

Єпископ Солсберійський сумнівається, що “Боширов” і “Петров” відвідували собор у Солсбері

Єпископ Солсберійський сумнівається, що "Боширов" і "Петров" відвідували собор у Солсбері

Єпископ Солсберійський Ніколас Хольтем висловив сумнів щодо відвідин підозрюваних у справі Скрипалів собору у Солсбері.

Про це інформує The Telegraph.

Священнослужитель зазначив, що не має та сумнівається у наявності будь-яких доказів, які б підтверджували відвідини “Бошировом” і “Петровим” собору у Солсбері. 

Це насправді виглядає дивним, деталі не складаються у цілісну картину. У нас немає жодних даних, які б дозволили підтвердити те, що вони відвідували собор. Немає жодного способу довести це,
– сказав єпископ, відповідаючи на запитання, чи є записи з камер спостереження поблизу собору.

Також єпископ висловив жаль через те, що “Боширов” і “Петров” не змогли затриматися у Солсбері та таки відвідати свяиню.

“Шкода, що вони не затрималися в місті довше, де могли б вивчити собор і побачити будівлю, яка призначена для Господньої любові, і в якій відбуваються регулярні молитви для піднесення наших сердець. Тут є найвищий шпиль і зберігається копія Великої хартії вольностей, що стосується верховенства права. Здається, вони не бачили нічого з цього, чи не так?” – зауважив Хольтем.

Нагадаємо, імовірні імовірні винуватці у отруєнні Скрипалів 13 вересня дали інтерв’ю на російському пропагандистському каналі RT. Після ефіру “Боширов” і “Петров” таємниче зникли, проте журналістка Маргарита Симонян переконує: Олександр Петров і Руслан Боширов обіцяли надати їй свої фото на фоні собору у Солсбері на підтвердження мети свого візиту.

Джерело Телеканал новини «24»
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close