Україна і світ

“Яєчні теракти”: що загрожує активістам, які кидають яйця у чиновників

"Яєчні теракти": що загрожує активістам, які кидають яйця у чиновників

Чотири роки тому відбувся Майдан, а нині чинну владу заведено називати демократами. Однак вони так само як і в диктаторські часи Кучми та Януковича розправляються з тими, хто їх ображає киданням яйцями.

Про це у своєму відеоблозі “Право на правду” розповів Дмитро Гнап.

За його словами, в липні 2017 року під Верховною Радою під час акції протесту активісти вимагали зняти недоторканість з народних депутатів Розенблата та Полякова. Адже вони виявилися замішаними у гучній бурштиновій справі. Повз протестувальників проходив народний депутат Олег Барна від БПП, який вступив у перепалку з громадянами, унаслідок активісти закидали депутата яйцями.

Це, звісно, не толерантна форма протесту. Але фракція БПП зажадала розправи над активістами, і прокуратура відкрила кримінальне провадження проти них, а саме за погрозу або насильство щодо державного діяча. Зокрема, за даними слідства протестувальники, цитую: “За попередньою змовою вирішили спричинити народному депутату Барні побої шляхом нанесення ударів, в тому числі використовуючи заздалегідь заготовлені курячі яйця. І не питайте, чи депутат Олег Барна знімав ці побої в лікарні,
– заявив Гнап.

Він додав, що днями трьом активістам Автомайдану: Сергію Хаджинову, Олегу Пушаку та Богдану Мельнику прокурори вручили обвинувальний акт. За побиття заздалегідь заготовленими курячими яйцями Олега Барни автомайданівцям загрожує від чотирьох до семи років ув’язнення.

Відео повного випуску відеоблогу “Право на правду” Дмитра Гнапа за 13 вересня 2018

 

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close