Україна і світ

Як Холодницький покриває Дубневичів: газова справа пішла до суду, але самих братів в ній нема

Як Холодницький покриває Дубневичів: газова справа пішла до суду, але самих братів в ній нема

Через газові махінації братів Дубневичів ціле місто Новояворівськ вже опинилося без гарячої води, а може й лишиться без опалення на зиму. Півтора мільярди збитків для держбюджету на газових схемах– цю справу нині розслідує НАБУ. Мова про дві ТЕЦ у Новояворівську та Новому Роздолі, бенефіціарами яких є наші давні знайомі – брати Дубневичі.

Про це у своєму відеоблозі “ЦРУ. За кадром” розповіла Тетяна Мартинюк.

“Схема заробітку була простою та геніальною водночас. Енергогенеруючі компанії Дубневичів – три ТОВки “Енергія-Новояворівськ”, “Енергія-Новий Розділ” та “Енергія” закупили у НАК “Нафтогаз” понад 300 мільйнів ккубів газу за пільговою ціною. Чому пільговою – бо ж офіційно брали нібито для потреб населення. На опалення, та ту саму гарячу воду”, – розповіла жуналістка.

За її словами, по факту, паливо здебільшого пускали на вироблення електрики, яку знову ж таки вже продавали державі. Але вже за комерційним тарифом. Геніально, просто, прибутково. Ще на початку минулого року за цією справою НАБУ проводило обшуки із елементами маскі-шоу у львівських офісах цих компаній. Вилучала документацію.

Понад рік велося слідство, здобувалися докази. І ось – момент істини настав. Днями Спеціалізована антикорупційна прокуратура прозвітувала – нарешті, підозри вручені. Газова справа Дубневичів йде до суду. Але з маленькою поправочкою, самих Дубневичів у справі нема. Основні фігуранти – це топ-менеджмент зазначених компаній. А як бути із бенефіціарами?
– підкреслила Мартинюк.

Вона зазначила, що у скромному прес-релізі від САП, який до речі на особитій фейсбук-сторінці перепостив Назар Холодницький, її увагу привернув маленький абзац. “10.09.2018 прокурорами САП погоджено, а детективами вручено п’ятьом підозрюваним… Досудове розслідування щодо причетності інших осіб до вчинення вказаних злочинів триває”.

“Можу припустити, що якраз оті “інші особи”, то і є ті самі Богдан та Ярослав Дубневичі, тож очевидно що залізобетонних доказів щодо їхньої причетності детективи НАБУ не віднайшли. А, може, САП не поспішає висувати підозру”, – акцентувала журналістка.

Як Холодницький покриває Дубневичів: газова справа пішла до суду, але самих братів в ній нема
Фото, на якому Дубневич і Холодницький

“Ну от подивіться на це миле фото. Воно зроблене у травні в одному із храмів на Львівщині. З одного боку від настоятеля – Богдан Дубневич, з іншого – його опонент Назар Холодницький. Ну хіба можна собі уявити що усі ці люди знаходяться по різні боки барикад?”, – додала Мартинюк.

Відео повного випуску відеоблогу Тетяни Мартинюк “ЦРУ. За кадром” за 16 вересня 2018

 

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close