Україна і світ

Як українці почали пити негазовану воду та їсти елітні сири. Інтерв’ю із засновником Моршинської

Микола Кміть створив вітчизняного лідера своєї ніші – бренд Моршинська. У жовтні він буде одним зі спікерів Київського міжнародного економічного форуму. Лідери у різних галузях ділитимуться своїм досвідом і порадами. Тож далі розмова Фактів ICTV про особливості вітчизняного підприємництва з Миколою Кмітем.

Як українці почали пити негазовану воду та їсти елітні сири. Інтерв’ю із засновником Моршинської

Саме завдяки Моршинській українці переступили через ментальний бар’єр і почали платити гроші за негазовану воду. А тепер творець бренду Микола Кміть ставить перед собою новий виклик – привчити нас до культури споживання якісних сирів. У 2017 році він став головою ради директорів агрохолдингу МУККО.

З підприємцем говоримо про особливості ведення бізнесу в Україні та стосунки приватного сектору з державою, адже наш співрозмовник в минулому був головою Львівської області. Зараз Микола Кміть відкриває нішу аграрного бізнесу та розповідає про те, як ведуть себе гравці в одному з найбільших секторів  української економіки.

Про роботу губернатором

Дуже часто у суспільстві зустрічаються лозунги, що не треба пускати бізнесменів у політику, а політиків не можна пускати у бізнес. Насправді, всі ми громадяни України, і маємо право приймати участь у правлінні цією державою. Робота не проста.

Голова адміністрації відповідає за все – від стихійного лиха до медицини, народжуваності і боротьби з інфляцією, але повноважень не має.

Будь-який голова адміністрації працює дуже багато. Але це не означає, що він приносить величезну користь для держави.

Як українці почали пити негазовану воду та їсти елітні сири. Інтерв’ю із засновником Моршинської

Є загальне слово Менеджмент. На моє переконання, менеджмент має різну специфіку, але його фундамент однаковий. Менеджмент буває закритої радянської системи, а буває менеджмент відкритої демократичної системи, за якою живе світ.

Нажаль, ми маємо зараз керівників, які не є менеджерами взагалі. Наступними мають бути представники відкритої системи, якої навчають у кращих ВИШах світу. Людина, яка себе по певним параметрам вважає менеджером, може управляти будь-чим.

Про війну та бідність

Існує теорія обмежень, яка свідчить, що є тільки одне вузьке місце у системі, розширення якого дасть прогрес. В даному випадку Україна – це система. І в ній є це критичне місце, покращивши яке, ефект відчує уся держава. Я думаю, що це місце –  війна.

Якби це питання вирішилось, наступним кроком мало би стати подолання бідності. Не може держава розвиватись, якщо в ній є люди, що не мають достатньо коштів, щоб прожити місяць.

Читайте:

3 способи підняти економіку України

Україна піднялася в Індексі економічної свободи

Стратегія екологічної політики: чому економічний розвиток України буде під загрозою

Щоб змінити ситуацію, треба покроково розписати, як це втілити. Один з таких кроків – пониження курсу гривні. Так, ми втратимо якусь частку імпорту. Але це питання пріоритетності: подолання бідності дасть більший вплив на державу, ніж збільшення експорту. Не можна говорити красивими лозунгами, закликати до якоїсь моральності, якщо ми не даємо людині прохарчуватись і віддати своїх дітей у садок.

– У 2008 році через паводок (через інтенсивні грозові дощі у липні 2008 року сталось різке підняття рівня води в річках, повінь вважається найбільшою в історії Західної України за останні 60 років, – ред.) уряд прийняв, на мою думку, популістичне рішення – видати постраждалим людям гроші. Я виступав за страхування. Але держава вирішила по-іншому. Тоді на виплати пішло близько 4 мільярдів гривень за курсом 5 гривень за долар. В результаті у всій Львівській області практично закінчилась ковбаса. Це означає, що люди обмежують себе у споживанні і витрачають гроші на продукти.

У нас дуже багато людей, які залежать від держави – діти, студенти, пенсіонери, люди з інвалідністю. Коли бізнесмени кудись інвестують, вони дивляться в першу чергу на чисельність населення, а в другу – на їх середній чек, скільки люди витрачають грошей.

Як українці почали пити негазовану воду та їсти елітні сири. Інтерв’ю із засновником Моршинської

В Америці, наприклад, головний барометр – це індекс купівельної спроможності. А у нас всі дивляться на ВВП. Тож, щоб покращити рівень життя і пожвавити економіку, треба стати привабливими для бізнесу. А щоб він зайшов, треба дати людям достаток.

Маса компаній просто не заходить в нашу країну не через те, що ми якісь погані чи через корупцію, а тому, що ми фінансово їх не приваблюємо.

Про Моршинську

Коли створювали Моршинську, ми домовились на самому початку, що цей бізнес продамо. Тому що будувати компанію на продаж і будувати компанію, якою ти плануєш займатись все життя – це різні речі.

Саме тому ми обігнали всіх конкурентів. Ми розуміли, які підприємства купують великі гравці типу Coca-Cola, Danone або Nestle. Вони купують прозорий бізнес. Ми з першого етапу платили всі податки.

Як українці почали пити негазовану воду та їсти елітні сири. Інтерв’ю із засновником Моршинської

Це змушувало нас думати стратегічно. Коли наші конкуренти планували, що б їм купити, ми брали мінімум ресурсів на життя, а решту інвестували в компанію, щоб вона відповідала вимогам потенційних покупців.

Наш бізнес працював повністю за міжнародними стандартами виробництва – аудит свердловин, безпека на виробництві, маркетинг. Це дуже важко, але зараз якщо порівняти з Європою, то Моршинський та Миргородський заводи (обидва входять до складу компанії IDS Borjomi Ukraine, – ред.), кращі за аналогічні європейські.

Про виготовлення сирів

Тут я виступаю більше в якості акціонера, а не управлінця. Це новий і складніший, хоча і цікавіший, вид бізнесу, і нова форма правління для України. Зараз це більше сімейний бізнес, ним займаються мої діти.

Тема з сиром виникла завдяки сину. У 23 роки він вирішив завершити футбольну кар’єру і хотів кудись інвестувати. Його перший бізнес-план був присвячений саме виготовленню сиру. Я бачив, що він серйозно до цього ставиться. В цей же час приїхала з Канади моя донька з зятем. І ми почали працювати.

Як українці почали пити негазовану воду та їсти елітні сири. Інтерв’ю із засновником Моршинської

Українці не їдять масово французькі сири. І я згадав про те, як ми з моїм партнером Всеволодом започаткували виготовлення води без газу. Нам казали, що ми божевільні, тому що люди не будуть купувати просту воду. Але ми боролися за ринок негазованої води і стали його лідерами. Лили б ми тільки газовану воду – про Моршинську зараз ніхто б не знав.

Але я сумнівався, що ми можемо теж саме зробити з сирами – масово перенести французьку культуру споживання. Ми близькі до голландської системи споживання, що теж непогано. Взагалі існує ще італійська та російська (саме Україна її продукувала в радянські часи) системи.

Ми відкоригували наш план і почали готувати молоді, тверді сири, типу гауда, та м’які сири, в першу чергу, на наш ринок, а потім вже на експорт. Це продукт з коров’ячого та козячого молока з різними добавками – чилі, віскі, горіхів та інших інгредієнтів.

Як українці почали пити негазовану воду та їсти елітні сири. Інтерв’ю із засновником Моршинської

Роботу ведемо за італійським прикладом – там виробництво концентрується на виготовленні одного виду сиру. Це для України ноу-хау. На мою думку, поки що це стартап. Але з маркетингової точки зору, думаю, ми вгадали. Тому що в Україні немає поки що подібного виробництва.

У нас компанії заточені на масове виробництво сиру, але нічого бутікового не роблять. Ми хочемо зайняти нішу умовно дорогого сиру. Він дешевший за голландський, але не поступається якістю.

Про український бізнес

В Україні бізнесмени щасливі, тому що тут низька конкуренція. Світові гравці не заходять або через малий середній чек або через відсутність безпеки. Тому українці мають можливість робити багато різних стартапів.

Україна – дуже багата. В нас є все у достатку – від нафти до лісів. Наші конкуренти не мають цього всього. Ми можемо на рівні з ними рухатись, а можемо рвонути. Є галузі, де ми можемо це зробити. Але треба вивчати питання, консультуватись.

Наприклад, як Львів. Те, що там відбувається зараз, не так просто виникло.

Як українці почали пити негазовану воду та їсти елітні сири. Інтерв’ю із засновником Моршинської

Ще у 2007 році ми замовили дослідження. Місто хотіло розвиватись у сферах ІТ, туризму і машинобудування. І справа пішла. Хоча б тому що про це говорила адміністрація, влаштовували тематичні форуми. Тобто треба бути сильними не у всьому, а знайти і зайняти свою нішу.

Бізнес треба підтримати, і не дати виїхати підприємцям. Тому що найстрашніше  – це не відтік робочої сили, адже це нормально. Найстрашніше – коли виїжджають ці лічені відсотки активних людей з підприємницькою генетикою, авантюрним складом характеру, які збалансовують систему і роблять її конкурентною.

Треба за таких людей боротись. Адже ті, хто створює бізнес, зроблять конкурентні зарплати, і люди повернуться в Україну.

Спілкувалась Яна Семенюк

Джерело ФАКТИ. ICTV
10.08.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close