Україна і світ

Як німці ставляться до українських мігрантів: екс-президент Німеччини зробив несподівану заяву

Як німці ставляться до українських мігрантів: екс-президент Німеччини зробив несподівану заяву

Українці, які приїжджають в Німеччину, збагачують країну, роблять внесок у науку, економіку та культуру. Всього у Німеччині мешкає понад 270 тисяч українців.

Про це сказав колишній федеральний президент Німеччини, голова німецького Фонду з питань інтеграції Deutschlandstiftung Integration Крістіан Вульфф, пише “Укрінформ”.

Українці, які, можливо, стануть громадянами цієї країни, багато що привносять до нашого суспільства. Вони роблять великий внесок у сферу науки, серед них є талановиті учені, у сферу культури. У німецькому суспільстві великий попит на українських фахівців,
– зазначив Вульф.

Він також наголосив, що така структура, як Фонд з питань інтеграції, є необхідною. Вона допомагає молодим людям інтегруватися в німецьке суспільство. Голова фонду повідомив, що серед його більш ніж 1000 стипендіатів є і люди з українськими коренями.

Крістіан Вульф також заявив, що завдяки прибуттю людей та використанню їх креативного потенціалу, Німеччина стає ще багатішою та ще більш відкритою для світу правовою державою.

Як зазначає екс-президент Головними принципами при цьому мають бути повага до гідності кожної людини, заборона будь-якої дискримінації.

“Ми маємо бути більш патріотичними, але це не означає ізоляціонізму і закриття меж – це не відповідає національним інтересам”, – підкреслив Вульф.

Нагадаємо, Україна входить у топ-10 країн-донорів мігрантів у світі. За даними Центру економічної стратегії, більше 4 млн українців (експерти кажуть майже 5) є трудовими мігрантами, тобто виїжджають працювати за кордон (тобто близько 16% працездатного населення). Одночасно за кордоном перебувають близько 2,6-2,7 млн осіб. Згідно з опитуванням, проведеним 24 каналом, понад усе українці бояться, що розлука з рідними і особливо дітьми завдасть їм психологічної травми – так вважають 47% читачів сайту 24 каналу. Ще 43% вважають таку роботу ризикованою. І лише 10% не хочуть працювати за кордоном, оскільки там дорожче життя.

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close