Україна і світ

Хотів прислужитися Путіну, а той його кинув: історія Вострікова, сім’я якого загинула в Кемерові

Хотів прислужитися Путіну, а той його кинув: історія Вострікова, сім'я якого загинула в Кемерові

Ігор Востріков, житель Кемерово, в березні втратив на пожежі в місцевому торговому центрі сестру, дружину і трьох дочок. Масова загибель дітей тоді мало не призвела до народного бунту. Причому одним з найбільш активних протестувальників спочатку був сам Востріков. Але влада швидко зорієнтувалася, з ним провели “бесіду”, пообіцяли депутатський мандат та інші блага.

Про це у своєму відеоблозі “Безумный мир” розповів Іван Яковина.

“Після цього Востріков записав дивне відеозвернення, в якому похвалив місцевого губернатора, облизав Володимира Путіна і звинуватив в події “майданщиків”. Де він їх там знайшов – незрозуміло”, – нагадав журналіст.

Також він розповів, що минулого понеділка з’ясувалося, що ні постів, ні посад у Вострікова не буде. Зрештою, його кинули: “Єдина Росія”, від якої йому пообіцяли зайти в в місцевий парламент, його туди не провела”.

Хотів прислужитися Путіну, а той його кинув: історія Вострікова, сім'я якого загинула в Кемерові
Востріков і родичі

Вострікова використовували, як всім відоме гумовий виріб, і викинули. Він залишився без сестри, без дружини, без трьох дочок, без людської гідності і без звичайної совісті. Ну а тепер – і без солодкої, багатої посади, заради якої він зрадив пам’ять про все, що йому було дорого,
– наголосив Яковина.

“Я не хочу робити тут висновків про самого Вострікова – він вже і так отримав своє. Але тут важливо, що навіть в такому, начебто винятковому, випадку російська влада все одно повела себе максимально скотськи. Підкоряючись якійсь диявольській логіці, вона вже сама активно знищує те невелике, що залишилося від її легітимності. І, загалом, правильно робить”, – додав журналіст.

Відео повного випуску відеоблогу Івана Яковини “Безумный мир” за 12 вересня 2018

 

Джерело Телеканал новини «24»
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close