Україна і світ

Хочу другу дитину, – Кайлі Дженнер приголомшила відвертим зізнанням

Хочу другу дитину, – Кайлі Дженнер приголомшила відвертим зізнанням

Хоч Кайлі Дженнер народила первістка менше року тому, однак вона на цьому не планує зупинятись. Молодша сестра Кім Кардашян зізналась, що хоче мати ще одну дитину.

Про це вона розповіла в інтерв’ю US Weekly.

За словами Кайлі Дженнер, всі чутки у ЗМІ про її другу вагітність – неправдиві. Вона наразі не готова до появи іншої дитини, однак у майбутньому хотіла б ще нащадків. 

Чи збираюся я народжувати ще дитину? Звісно, я хочу мати другого малюка, але коли це станеться — поки невідомо! Я безумовно зараз не готова до другої вагітності і не знаю, коли саме буду до неї готова. Але коли це трапиться, обов’язково поділюся з вами цією новиною, люди!
– зізналась Кайлі Дженнер. 

Окрім цього, бізнесвумен та акторка зазначила, що в майбутньому хотіла б стати мамою для ще однієї дівчинки. Вона навіть задумувалась, як би назвала немовля. 

“Звісно, я думала над тим, як назвати ще одну дитину. Але поки не знайшла те ім’я, яке мені б сподобалося. Я точно знаю, що хотіла б народити ще одну дівчинку і дати їй дуже ніжне і жіночне ім’я”, – додала Кайлі Дженнер. 

 

Нагадаємо, що Кайлі Дженнер народила доньку Стормі 1 лютого 2017 року. Всю свою вагітність вона приховувала новину про народження первістка. Батьком дівчинки був репер і її бойфренд Тревіс Скотт, однак екс-хлопець Кайлі – Тайга, заявив, що теж може бути батьком доньки, тому що в час їхнього розлучення і час зачаття дитини вони ще були в сексуальних стосунках.

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close