Україна і світ

Всього 5 – 10 хвилин в день: назвали ефективне заняття для довголіття

Всього 5 – 10 хвилин в день: назвали ефективне заняття для довголіття

15-річні спостереження науковців за групою з 55 тисяч людей засвідчили, що регулярні пробіжки продовжують життя на три роки.

Про це у Facebook написала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Вона пояснила, що біг дає потрібні для здоров’я серця кардіонавантаження.

Не обов’язково пробігати довгі кілометри. Мінімальна корисна доза фізичної активності вас приємно здивує. Бігайте протягом 5 – 10 хвилин щодня у комфортному для вас темпі і це вже спрацює! Втім, якщо можете – бігайте більше,
– додала Супрун.

Урядовець відзначила, що у людей, які регулярно бігають, ризик смерті від серцевих нападів та інсультів знижується на 45%, а передчасної смертності – на 30%.

“Фізична активність – пігулка від багатьох хвороб і профілактика надмірної ваги. Водночас, що нижче рівень активності, то вищий ризик смертності з будь-якої причини. Саме малорухливий спосіб життя є причиною близько 9% передчасних смертей серед населення всього світу. Він займає 4-е місце після куріння, діабету та високого тиску”, – додала Супрун.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

Джерело Телеканал новини «24»
10.08.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close