Україна і світ

Ворогу буде непереливки: військові показали, як відбиватимуть атаки Росії в морі

Сьогодні, 12 жовтня, відбулися масштабні навчання пройшли на Приазов’ї у кількох десятках кілометрів від лінії фронту.

На них було представлено 600 бійців, 150 одиниць техніки, авіація та артилерія.

За навчальною легендою на наші береги хоче висадитись ворожий десант, який засікають розвідники. Та ворог продовжує напирати, тож на берегах з’являються міномети та крупнокаліберна артилерія.

Потенційному ворогу непереливки. Та все ж його вирішують заманити у пастку і українські військово-морські сили відходять назад, щоб завдати рішучого танкового та артилерійського удару.

Ми і надалі будемо нарощувати свою присутність в азовсько-морській операційній зоні і побачите наступні наші кроки. Поки що я не можу все коментувати,
– заявив командувач ВМС України Ігор Воронченко.

Головнокомандувач активно обговорює навчальну операцію із військовими.

Наголошую, це робиться не для піару, робиться не для того щоб когось залякати. Це сьогодні буденна робота побудови обороноздатності нашої держави. До солдатів у мене немає жодних претензій, вони відпрацювали і продемонстрували високу якість,
– сказав Президент України Петро Порошенко.

Попри це, найактуальніше питання, що його ставлять командуючому військово-морських сил – чи зможе ВЖЕ Країна відбити морську атаку РФ.

Поки ж Росія не напала з моря, угрупування ВМС, по-перше, збільшується, а по-друге, комплектується технікою – навіть таких типів, яких не було раніше. Особовий склад постійно відточує свої навички, – доповнив Воронченко.

Джерело Телеканал новини «24»
12.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close