Україна і світ

Віталій Кличко і Олександр Квасневський відкрили YES 2018

Щорічну зустріч Ялтинської європейської стратегії відкрито. Форум пройде з 13 по 15 вересня у Києві, у будівлі Мистецького Арсеналу.

Віталій Кличко і Олександр Квасневський відкрили YES 2018

Сьогодні, 13 вересня почав свою роботу триденний форум Ялтинська Європейська Стратегія (YES). Ювілейну 15-у зустріч відкрили Голова наглядової ради YES та екс-президент Польщі Олександр Квасневський, мер Києва Віталій Кличко та засновник YES Віктор Пінчук.

– Подібні зустрічі і форуми необхідні сучасному суспільству, – з таких слів поклав початок 15-тій YES Квасневський. – Тут лідери нашої планети, політичні лідери багатьох країн можуть обмінюватися своїми думками, міркуваннями і планами на майбутнє. Такі зустрічі корисні для розвитку світового суспільства і в цьому році традиційна 15-а Ялтинська європейська стратегія збере в собі головні розуми сьогодення.

Нагадаємо, що у зустрічі 13-15 вересня візьмуть участь понад 600 політиків, бізнесменів, дипломатів та громадських діячів з 28 країн світу.

Читайте:

Ксенія Собчак їде на форум YES до Києва

Другий день YES2018 завершить виступ Гройсмана

Порошенко відкриє 15-ту Щорічну зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES)

– Ласкаво просимо в Україну! – привітав гостей мер Києва Віталій Кличко. – У найближчі дні ми обговоримо багато тем, і одна з них – майбутнє. Майбутнє України. Обговоримо реформи і зміни, які необхідні. Обговоримо сучасну демократичну Україну. Громадяни України мають величезні очікування від всіх нас і, незважаючи на результати виборів в 2019-му році, ми сподіваємося, що наша країна залишить свій курс – сучасної, незалежної і демократичної країни. Успіх нашої країни – найкраща відповідь для наших гостей і друзів на всі питання.

Нагадаємо, що форум YES створено Фондом Віктора Пінчука.

– На нашій конференції ми будемо говорити про майбутнє України. А для того, щоб говорити про майбутнє, нам необхідно велике натхнення і велике бажання. В цьому році ми постаралися запросити для вас прекрасних і незвичайних гостей, – заявив з трибуни Пінчук.

Джерело ФАКТИ. ICTV
13.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close