Україна і світ

Військові провокації: Клімкін розкрив стратегію Росії на Азові

РФ може вдатися до військовий провокацій у Азовському морі, вважає міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Військові провокації: Клімкін розкрив стратегію Росії на Азові

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє, що Російська Федерація може вдатися до військовий провокацій у Азовському морі у зв`язку з блокуванням заходження суден у Керченську протоку, які прямують в українські порти.

Про це дипломат сказав журналістам, пише УНІАН.

– Я бачу не тільки загрози, елементи блокування наявні і сьогодні. Росія послідовно намагається гратися тим, що за двосторонньою угодою у нас передбачений контроль. Цей контроль застосовується таким чином, щоб зовсім зіпсувати свободу судноплавства в Азовському морі, – заявив Клімкін.

– Це використовується для того, щоб підняти ставки, і по-перше, політично, по-друге, емоційно, і по-третє, створити тиск в інших питаннях, в тому числі і стосовно окупованого Криму. Тобто, це абсолютно свідома прорахована стратегія, – сказав Клімкін.

При цьому він сказав, що Україна послідовно буде доводити порушення Росією Конвенції з морського права у міжнародному арбітражі.

Також він сказав, що Україна посилює військовий компонент, аби ”убезпечити себе проти військових провокацій, а вони можуть бути”.

Джерело ФАКТИ. ICTV
14.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close