Україна і світ

Великобританія відмовляє у візах російським дипломатам, – посол Росії

Великобританія відмовляє у візах російським дипломатам, – посол Росії

Посол Російської Федерації в Лондоні Олександр Яковенко повідомив, що у Великобританії російським дипломатам відмовляють у наданні віз для в’їзду в країну.

Про це повідомило видання “Ехо Москви”.

За його словами, саме через це в дипломатичній місії виникли труднощі з персоналом.

Яковенко також додав, що робота посольства ускладнена ще й тим, що наразі в ньому працює всього десять чоловік.

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері отруїли колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля. Разом з ним було отруєно і його 33-річну доньку Юлію. Їх обох доправили до реанімації у критичному стані.

12 березня прем’єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаль міг бути отруєним розробленою Росією бойовою нервово-паралітичною речовиною. Того ж дня Мей в ультимативній формі зажадала від Москви до кінця 13 березня пояснень у зв’язку з інцидентом. Натомість глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія не буде відповідати на запити Великобританії у зв’язку з отруєнням колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля, поки російській стороні не нададуть доступ до матеріалів справи.

Згодом, 14 березня, Великобританія оголосила про висилання 23 російських дипломатів у відповідь на замах на колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки.

Джерело Телеканал новини «24»
13.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close