Україна і світ

Вчинив правильно, відповісти готовий: чоловік пояснив, чому жорстоко побив водія маршрутки

Інцидент трапився 13 вересня на кінцевій зупинці громадського транспорту: чоловік з кулаками налетів на водія маршрутки, побив його і кинувся тікати. Закривавленого шофера знайшов його колега.

У водія Романа Неділька – розбита голова та підозра на струс мозку. Він стверджує, що нападник заскочив його зненацька, напав ззаду і бив по шиї. Довелось просити відпустити, а потім – викликати швидку.

Побитого водія, всього у крові, знайшов його колега, що приїхав наступним на кінцеву зупинку маршруту. А нападником виявився Степан Подолюк, який про свій вчинок не шкодує. Водій, мовляв, кілька днів тому висадив з автобуса його дітей, а тепер і зовсім відмовляється їх возити.

Я не вважаю себе винним. Я вчинив правильно, згідно з мораллю. Але згідно з законом, напевно, ні. Якщо це допоможе в перспективі дітям, інвалідам – я за свій вчинок готовий відповісти,
– заявив Подолюк.

Вчинив правильно, відповісти готовий: чоловік пояснив, чому жорстоко побив водія маршрутки
Чоловік, який побив водія маршрутки, готовий відповісти, але винним себе не вважає

Компанія, яка обслуговує маршрут, за цей випадок оголосила водію догану. Але водночас тут запевняють: діти, яких водій висадив з автобуса, не мали учнівських квитків. Втім, визнають, що працівник має важкий характер і вирішити конфлікт можна було мирно. Тарас Солтис, директор перевізної компанії, зазначив: “Підприємство винесло догану працівнику, хоча ситуація й неоднозначна”.

Пасажири, які регулярно користуються послугами цього перевізника, розповіли, що репутація у водія дійсно погана. А от колеги побитого такий вчинок пасажира засуджують. Тим часом поліція розпочала кримінальне провадження, кваліфікувавши напад як умисне завдання легких тілесних ушкоджень. 

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close