Україна і світ

Вбивство журналістки в Болгарії: правоохоронці розповіли про мотиви вбивства

Вбивство журналістки в Болгарії: правоохоронці розповіли про мотиви вбивства

Генеральний прокурор Болгарії Сотір Зазаров заявив, що слідство у справі про вбивство журналістки Вікторії Маринової не знайшло зв’язку злочину з її професійною діяльністю.

Про це повідомляє DW.

Зазначається, що напередодні поліція відпустила громадянина Румунії, якого запідозрили у вбивстві журналістки. 

На наступний день в Німеччині затримали ще одного підозрюваного у вбивстві. Ним виявився 21-річний чоловік з міста Русе на ім’я Северин Красіміром, який раніше вже мав проблеми з законом.

Глави МВС Болгарії заявив,що слідчі виявили зразки ДНК підозрюваного на одязі і тілі журналістки.

За словами генпрокурора Болгарії, всі докази вказують на “спонтанний напад з метою згвалтування”.

Нагадаємо, 6 жовтня у Болгарії жорстоко вбили Вікторію Марінову, адміністративного директора та ведучу регіонального каналу TVN . Вона, зокрема, розслідувала фінансовані ЄС проекти вартістю у сотні мільйонів болгарських левів, на яких заробляли кошти консалтингові фірми.

Хто така Вікторія Марінова?Це жорстоко вбита болгарська журналістка. Упродовж багатьох років вона вела на місцевому приватному телеканалі TVN шоу про стиль життя, також була членом керівництва каналу. Кілька місяців тому вона стала вести програму журналістських розслідувань “Детектор”. Останній випуск програми було присвячено розслідуванню ймовірної корупції з участю приватних компаній, які нецільовим чином витрачали фінансування від Європейського союзу.

Джерело Телеканал новини «24»
10.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close