Україна і світ

Вбивство журналістки в Болгарії: підозрюваний зізнався у злочині

Вбивство журналістки в Болгарії: підозрюваний зізнався у злочині

Громадянин Болгарії Северин Красіміров зізнався у тому, що скоїв вбивство журналістки Вікторії Марінової у місті Русе.

Про це розповіла мати зловмисника коментуючи ситуацію телеканалу Nova.

Він зізнався в скоєному, говорить, що був п’яний. Він сказав, що нічого не пам’ятає,
– розповіла жінка.

Красімірова зазначила, що Северин – розумово відсталий. Вона наголосила, що Северин проходить курс лікування таблетками, однак жінка останнім часом перестала йому давати ліки.

Наразі підозрюваний перебуває у Німеччині тому вирішується питання щодо його екстрадиції в Болгарію. Очікується, що суд федеральної німецької землі Нижня Саксонія повинен прийняти рішення щодо цього у четвер 11 жовтня.

Дивіться відео 24 Каналу

Нагадаємо, 6 жовтня у Болгарії жорстоко вбили Вікторію Марінову, адміністративного директора та ведучу регіонального каналу TVN . Вона, зокрема, розслідувала фінансовані ЄС проекти вартістю у сотні мільйонів болгарських левів, на яких заробляли кошти консалтингові фірми.

Хто така Вікторія Марінова?Це жорстоко вбита болгарська журналістка. Упродовж багатьох років вона вела на місцевому приватному телеканалі TVN шоу про стиль життя, також була членом керівництва каналу. Кілька місяців тому вона стала вести програму журналістських розслідувань “Детектор”. Останній випуск програми було присвячено розслідуванню ймовірної корупції з участю приватних компаній, які нецільовим чином витрачали фінансування від Європейського союзу.

Джерело Телеканал новини «24»
11.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Close